Pogoda za oknem nie nastraja najlepiej, poza tym na myśl o robieniu jakichkolwiek zdjęć w tak wietrzny dzień przysparzała mnie o dreszcze dlatego dziś zdjęcia ponownie w ciepłym domowym zaciszu:)
Ciepły szary sweter z futrzanym kołnierzem jest ostatnio bardzo często użytkowany, do tego dobrałam skórzane spodnie (dla kontrastu) i burgundowe botki, które już znacie:)
Tak ubrana mogę stawić czoła wiatru i niepogodzie- wiem, że na pewno nie zmarznę:)
A Wy jaki macie patent na tak brzydką aurę jak dziś? Jak Wam się podoba dzisiejszy set?:)
Pozdrawiam ciepło:)
sweter - Orsay
spodnie - H&M
botki - Fleq
bluzeczka - Pretty Girl
zegarek - DKNY
pierścionek - Diva