poniedziałek, 12 września 2011

beige and blue

Witam:)
Korzystając z ostatnich ciepłych chwil postanowiłam opublikować jeszcze jakiś lekki, prawie letni zestaw. Koszulę już znacie z jednej z poprzednich stylizacji- dziś w troszkę innym wydaniu. Myślę, że z szortami w kolorze beżu bardzo fajnie się skomponowała. Do tego dodatki w postaci torebki w panterkę i złotego naszyjnika. Co Wy na to? Podoba się?:)
Pozdrawiam ciepło i idę korzystać z ładnej, słonecznej pogody:)









koszula - Vero Moda outlet

szorty - Primark

buty - Zara

torebka - River Island

naszyjnik - H&M

zegarek - Allegro

piątek, 9 września 2011

changes

Witam:)
Spódniczka, którą dziś chciałam pokazać jest mojego projektu, ale niestety nie mojego wykonania ( a szkoda, bo chciałabym umieć tworzyć takie cudeńka;)). W zamyśle miała być typowo letnią, ale po obejrzeniu zdjęć z pokazów mody na jesień/ zimę stwierdziłam, że idealnie wpisuje się w najnowsze trendy. Biała koszula bardzo dobrze podkreśla i potęguje zieleń spódnicy, do tego złote dodatki w postaci naszyjnika i gotowe!:)
Mam nadzieję, że Stylizacja Wam się spodoba:)
Pozdrawiam ciepło i miłego weekendu życzę:)
P.S. Jak Wam się podoba nowy kolor włosów???:)








Tutaj idealnie widać, że wiatr bardzo przeszkadzał w robieniu zdjęć:)))


koszula - New Look

spódnica - DIY

naszyjnik - H&M

buty - Zara

pierścionek - Apart

zegarek - Allegro

wtorek, 6 września 2011

shiny

Witam:)
Dzisiejsza stylizacja była zupełnym przypadkiem:) Zielony sweterek przeleżał w mojej szafie ładnych parę lat czekając na swoje 5 minut- kupiłam go pod wpływem impulsu. Wraz z nadejściem nowego sezonu odkopałam go robiąc porządki i od dziś mam zamiar bardzo często go użytkować:)
Jak Wam się podoba stylizacja?
Pozdrawiam ciepło:)










sweterek - Republic

spodnie - Pull & Bear

koperta - Reserved

buty - random shop

pierścionek - Primark

bransoletki - H&M

niedziela, 4 września 2011

casual

Witam:)
Spodnie i naszyjnik znacie już z poprzednich postów, natomiast nowością jest na pewno kamizelka kupiona już jakiś czas temu, ale bardzo lubiana przeze mnie:) Ma bardzo fajny krój i ciekawy, jesienny kolor:) Strój bardziej casualowy niż wyjściowy i do tego wygodny:)
Pozdrawiam ciepło i życzę miłej niedzieli:)











spodnie - Pull & Bear

top - New Yorker

kamizelka - Stradivarius

naszyjnik - H&M

zegarek - allegro

pierścionek - Primark

buty - Big Star

środa, 31 sierpnia 2011

bo liczy się forma...

Witam:)
Sukienkę, którą mam na sobie kupiłam dość dawno i kilka kg mniej temu:) Wybaczcie, ale ją uwielbiam:) Przyciągnęła moją uwagę ciekawą formą- co prawda na wieszaku nie wyglądała zabójczo- zaczęła tak wyglądać kiedy ją włożyłam:) Jest dość krótka (no może trochę mocno krótka- przynajmniej dla mnie:)) i nie nadaje się do codziennego noszenia do pracy czy szkoły, ale na imprezy jak znalazł:)
Jak Wam się podoba??
Pozdrawiam ciepło:)













A tutaj dwa czarno- białe (powiedzmy "bardziej artystyczne";))






sukienka - Krisp

buty - random shop

kopertówka i zegarek - allegro

bransoletki - H&M

pierścionek - Primark

poniedziałek, 29 sierpnia 2011

Almost "total look"

Witam:)
Inspiracją do stworzenia tego setu była najnowsza kolekcja na jesień/ zimę 2011-2012 zaprojektowana przez Blumarine (odsyłam do bliższego przyjrzenia się kreacjom z pokazu:)). Projektanci zaproponowali tzw. "total look" czyli od stóp do głów jeden kolor:) Mi można powiedzieć, że wyszło pół na pół ( niestety nie jestem szczęśliwą posiadaczką czerwonych butów czy kopertówki), ale mam nadzieję, że Wam się spodoba:) Czekam na opinie:)
Pozdrawiam ciepło:)











Fotograf stop- przerwa na telefon:)


Spodnie - Pull & Bear

Top i bransoletki - H&M

pierścionek - Primark

Buty - random shop

Torba - kupiona w Czechach

TAG - 10 pytań kosmetycznych!

Dziękuję bardzo Marcie za wciągnięcie mnie do zabawy:)
Oczywiście zapraszam na jej bloga, ponieważ ma bardzo fajny styl:)

A teraz zasady:
1. Umieścić obrazek "10 pytań kosmetycznych od Majorki"
2. Odpowiedzieć na 10 pytań kosmetycznych
3. Powiedz kto Cię oTAGował
4. OTAGuj 12 blogów tym TAGiem
5. Poinformuj blogi o oTAGowaniu


1. Używasz kolorowych cieni do powiek, czy neutralnych?
Jeszcze 1,5 roku temu używałam tylko kolorowych cieni do powiek, bardzo lubiłam tworzyć ciekawe makijaże, łączyć ze sobą kolory, blendować itp. ale od jakiegoś czasu mój makijaż stał się bardziej naturalny, używam bardzo mało cieni do powiek a czasami nawet tylko tuszu do rzęs! 

2. Co wolisz bardziej- pomadkę czy błyszczyk?
Zależy od okazji:) Na co dzień używam mojej ulubionej pomadki w kolorze ciepłego różu zbliżonego do naturalnego koloru ust, od czasu do czasu aplikuję błyszczyk:)

3. Czy uważasz, że tylko drogie produkty są dobre?
Zdecydowanie nie. Moją ulubioną firmą kosmetyczną jest Inglot- ma świetne kosmetyki niczym nie ustępujące tym z wyższej półki.

4. Co sądzisz i czy używasz różu do policzków?
Niedawno zapałałam wielką miłością do różu do policzków właśnie z Inglota- idealnie podkreśla moje kości policzkowe, nie jest zbyt ciemny- raczej delikatny i nie zamieniłabym go na żaden inny!

5. Jaki jeden produkt kosmetyczny kolorowy zabrałabyś na bezludną wyspę?
Myślę, że byłaby to moją ulubiona pomadka- nie mogę przestać jej używać, to już chyba podchodzi pod uzależnienie:)

6.  Miałaś kiedykolwiek problemy z cerą?
Mam cerę mieszaną i cały czas poszukuję kosmetyku dla niej idealnego. Nigdy nie miałam bardzo poważnych problemów z trądzikiem, za to mam problem z wągrami.

7. Używasz filtrów?
W okresie letnim używam bardzo często kremów z filtrem do opalania, a na co dzień używam kremu z filtrem do twarzy.

8. Na jaki produkt kosmetyczny uważasz, że trzeba wydać najwięcej pieniędzy?
Zdecydowanie na podkład lub puder- ładna cera jest idealną bazą dla całego makijażu.

9. Co sądzisz o maseczkach i czy ich używasz?
Wszystko zależy od rodzaju maseczki i rodzaju cery- bardzo lubię złuszczające i nawilżające. Maseczki są potrzebne, ponieważ pomagają zregenerować się cerze oraz poprawiają jej wygląd :)

10. Jakiej gwiazdy makijaże podobają ci się najbardziej?
Bardzo lubię makijaże Kim Kardashian - jej idealne kocie oczy:) Bardzo podobają mi się również makijaże Jennifer Aniston, która stawia na naturalność i nigdy nie przesadza z nadmiarem make-upu:) Bardzo lubię też oglądać bloga miss chievous, która w internecie publikuje swoje piękne dzieła:)

Do dalszej zabawy zapraszam: