piątek, 14 września 2012

Targi Mody Poznań - Fashion Fair

Hello:)
Dziś chciałbym Wam przybliżyć Targi Mody jakie kilka dni temu odbyły się w Poznaniu. Miałam okazję obejrzeć pokazy mody świetnie zapowiadających się młodych polskich projektantów i uczestniczyć w wykładach prezentowanych przez ludzi z branży modowej. Najbardziej ze wszystkich rzeczy prezentowanych na stoiskach podobała mi się biżuteria- piękne, mocne i kolorowe naszyjniki, delikatne i subtelne kolczyki oraz różnego rodzaju dodatki, np. kapelusze oraz apaszki i szale w cudowne wzory. Było w czym wybierać jeśli chodzi o ubrania czy buty, zaprezentowane na targach modele były naprawdę cudowne i przyciągające wzrok. Kobiety sroki wiedzą o czym mówię;) 
Poniżej chciałabym Wam pokazać to, co według mnie było najciekawsze czyli pokazy mody. 
Pokazy autorskie zaprezentowali: Gaveł Grzegórski, Edyta Jermacz, Aga Pou, Karolina Marczuk oraz Karolina Bernat. Zapraszam do obejrzenia zdjęć:)

Na początek kolekcja Gavła :


Edyta Jermacz :


Karolina Marczuk :Aga Pou zaprezentowała dwie kolekcje :

Projektanci :


Targi były naprawdę profesjonalnie zorganizowane, świetna obsługa, pięknie zaprezentowane modele przez wystawców, ciekawe dyskusje i wykłady oraz cudowne i ciekawe pokazy mody. Cieszę się, że miałam okazję w tym wszystkim uczestniczyć!:)

3 komentarze: